کیفیت رازک هربی کالا

نویسنده: مهدی قنبری دسته: گیاهان دارویی تاریخ: 1397-03-07 دیدگاه: 0 بازدید: 287

کیفیت رازک هربی کالا: در این مطلب کوتاه میخواستم در مورد کیفیت رازکی که در هربی کالا بفروش می رسد توضیحاتی را به صورت تیتروار خدمت شما ارائه کنم تا در مورد خرید رازک خیالی راحت داشته باشید. مدت دو سال می باشد که ما در حال فروش رازک بصورت بسته های ۱۰۰ گرمی و عمده هستیم. بازخوردی که از مشتری های گرفته ایم آن هست که آنها به دنبال رازکی هستند که سه خصوصیت زیر را حتما داشته باشد.

در هربی کالا میتوانید بذور انواع گیاهان دارویی، گیاهان زینتی، سبزیجات و صیفی جات را به راحتی بصورت آنلاین خرید کرده و بصورت پستی درب منزل خود دریافت کنید

کیفیت رازک ایرانی

این سه خصوصیت در گل ماده و خشک شده رازک به سرعت از بین می رود فقط در صورتی این خصوصیات در رازک باقی می ماند که تولید کننده کاملا به نحوه بسته بندی و خشک کردن گل ماده رازک آشنایی داشته باشد. در غیر این صورت رازکی که تولید میشود خاکستری رنگ بوده و هیچ بو و طعمی نخواهد داشت. گفتن این نکته نیز خالی از لطف نیست که گل ماده رازک در برابر نور و اکسیژن بسیار حساس بوده و سریعا کیفیت خود را از دست میدهد. بنابراین چندین عامل در حفظ کیفیت گل ماده رازک بسیار حائز اهمیت می باشد که در زیر به صورت تیتر وار آنها را ذکر میکنیم.

روش خشک کردن و بسته بندی رازک

  • سایه خشک کردن گل ماده برداشت شده رازک
  • انتقال سریع گل تر برداشت شده از مزرعه به محل خشک کردن
  • مواظبت و دقت در خشک کردن و بهداشتی بودن محل خشک کردن
  • بسته بندی سریع و بهداشتی رازک
  • بسته بندی در ظروف عایق نور و جلوگیری از ورود هوا تازه تا حد ممکن به داخل بسته بندی
  • انبار داری در محلی خنک و تاریک

عوامل بالا در صورتی که رعایت شوند رازک میتواند طعم و رنگ و بوی خود را تا مدتها حدودا یکسال به خوبی حفظ کند. ما در ابتدای تولید اطلاعاتی از چگونگی این مباحث نداشتیم اما با بررسی بازخورد مشتری و بررسی شرایط خشک کردن و انبارداری تا حدود بسیار زیادی توانستیم بر این مشکل فائق بیاییم و اکنون محصول در سال دوم یعنی آبان ۱۳۹۶ برداشت شده و در محلی مناسب بسته بندی و نگهداری میشود. محصولی که امسال برای فروش آماده کرده ایم دارای خصوصیات زیر می باشد. از این جهت مطمئن باشید.

خصوصیات رازک هربی کالا

  • محصول کاملا سبز بوده و رنگ طبیعی خود را حفظ کرده است
  • طعم و مزه بسیار تلخ دارد
  • بوی رازک بسیار نافذ و خوبی دارد که زمان باز کردن بسته بندی به خوبی متوجه خواهید شد

تبصره

برخی دوستان از ما میپرسند که چرا عکس بار و محصول را در سایت قرار نمیدهید؟ در واقع بنده شخصا بارها تصاویر متنوعی از رازک تهیه کرده ام ولی حقیقت این است که تصویر واقعیت کیفیت بار را نشان نمیدهد. بار تولید شده کاملا سبز می باشد ولی در عکس برداری به صورت طبیعی رنگ بدی به خود میگیرد و اگر بخواهیم عکس ویرایش شده قرار دهیم  از نظر اخلاقی خود را نمیتوانیم توجیه کنیم. به همین علت از گذاشتن تصویر شرمنده ایم اما درمورد کیفیت محصول مطمئن هستیم. با تشکر

لینک خرید آنلاین بذر گیاه دارویی رازک

لینک خرید آنلاین گل ماده خشک رازک

دیدگاه خود را بنویسید

بالا