خرید نشای گیاهان دارویی

نویسنده: مهدی قنبری دسته: گیاهان دارویی تاریخ: 1397-04-27 دیدگاه: 0 بازدید: 254

با یک تماس میتوانید مناسب ترین نشا گیاه دارویی را خریداری کنید. نشای تولید شده از بذر درجه یک و گواهی شده می باشند. طول و اندازه نشا متوسط در حد ۱۵ سانتیمتر بوده و دارای طوقه سالم و عاری از بیماری و قارچ می باشد. بسته بندی نشا به صورت جعبه ای بوده و نشا قادر است در محیط سایه و تاریک به مدت یک هفته بدون آسیب بماند.

نشا مناسب گیاهان دارویی در بالا بردن تولید مزرعه گیاهان دارویی شما بسیار موثر است.

 

شماره تلفن های تماش برای برقراری ارتباط

۰۲۱۷۷۵۲۶۷۴۲

۰۹۱۴۴۹۳۶۱۳۳

۰۹۳۸۰۶۲۶۸۲۲

مطمئنا بهترین زمان برای کشت نشا سریعتری زمان بعد از درآوردن نشا از خزانه می باشد و هر قدر این مدت را طولانی تر کنیم از میزان گیرایی نشا در زمین اصلی کاسته می شود.

گروه کشت و کار گیاهان دارویی هربال مارکت هر سال اقدام به تولید و فروش نشای گیاهان دارویی میکند. نشای گیاهان دارویی بهترین روش کشت می باشد. استفاده از کشت مستقیم بذر برخی مواقع توصیه میگردد. اما در بذور بسیار ریزی مانند آویشن ها، اسطوخودوس توصیه نمیگردد.

علت اینکه هرگز توصیه به کشت مستقیم این بذور نمیکنیم به سه دلیل می باشد.

– دلیل اول اندازه بذور می باشد که بسیار کوچک بوده و در صورت کشت مستقیم با مشکلات زیادی روبروی میشویم.

– دلیل دوم قیمت بذر گیاهان دارویی می باشد. اغلب قیمت بذور گیاهان دارویی بسیار بالا می باشد. استفاده از بذر با این قیمت در صورتی که کاملا دقیق و اصولی نباشد باعث هدر رفتن هزینه ها خواهد شد.

– دلیل سوم استفاده از نشا، اطمینان از تراکم مزرعه می باشد. وقتی نشا کاشته میشود. در واقع ما از تراکم مزرعه مطمئن میشویم.

در بسیار از موارد کشت بذور گیاهان دارویی به صورت مستقیم نمی تواند تراکم مناسبی از گیاه دارویی را در مزرعه ایجاد کند. بنابراین سعی کنید نشا استفاده کنید یا اینکه بذر را خریداری کرده و آن را خزانه کنید. این اقدام میتواند تا ۵۰ درصد از هزینه های خرید نشای شما بکاهد.

این توصیه برای بذور گیاهان دارویی یکساله و گیاهان دارویی با بذور درشت تر توصیه نمیگردد. بذور گیاهان دارویی مانند بابونه، گل گاوزبان، همیشه بهار، گاوزبان اروپایی و ختمی دارویی را میتوانید به صورت مستقیم کشت و کار کنید. برخی بذور مانند بابونه آلمانی زود جوانه میزنند و نیازی به کشت خزانه و تولید نشا نمیباشد هر چند برخی در کشت سطوح کم از نشا برای این کار استفاده میکنند.

در زیر لیست نشا و بذور تولید شده در گروه هربال مارکت را مشاهده میکنید.

در این بخش میتوانید تصاویر نشاهای تولید شده توسط گروه کشت و کار گیاهان دارویی هربال مارکت را مشاهده کنید.

گالری تصاویر نشای گیاهان دارویی

 

دیدگاه خود را بنویسید

بالا