مشاوره گیاهان دارویی

نویسنده: مهدی قنبری دسته: مقالات تاریخ: 1397-04-31 دیدگاه: 0 بازدید: 667

با توجه به اهمیت آموزش در گیاهان دارویی، ما در مجموعه هربی کالا آموزش های صوتی را برای استفاده علاقمندان به گیاهان دارویی تهیه کرده و برای دانلود و خرید در سایت گذاشته ایم. از آنجایی که این فایل ها غیر رایگان بوده و فرد برای استفاده از آنها باید مبلغ 30000 ریال پرداخت کند. لازم دانستیم که دو نمونه از...

مشاوره گیاهان دارویی

با توجه به اهمیت آموزش در گیاهان دارویی، ما در مجموعه هربی کالا آموزش های صوتی را برای استفاده علاقمندان به گیاهان دارویی تهیه کرده و برای دانلود و خرید در سایت گذاشته ایم. از آنجایی که این فایل ها غیر رایگان بوده و فرد برای استفاده از آنها باید مبلغ 30000 ریال پرداخت کند. لازم دانستیم که دو نمونه از این فایل ها را بصورت رایگان در اختیار علاقمندان قرار دهیم تا اعتماد آنها را نسبت به محتوای کاربردی و مفید مشاوره های صوتی بدست بیاوریم.

در زیر می توانید این دو فایل را دانلود کرده و بصورت رایگان گوش کنید.

ما در فایل های صوتی سعی کرده ایم تمام سوالاتی که برای یک علاقمند به گیاهان دارویی مطرح می باشد جواب دهیم. در واقع ما سعی کرده ایم با توضیحاتی کامل و کاملا کاربردی شما را با آنچه که در واقعیت جریان دارد آشنا کنیم. شاید شما با مطالعه کتبی که در این باره منتشر شده است مطالبی مبهم و کلی بدست بیاورید ولی آنچه که در فایل های صوتی مجموعه هربی کالا می باشد تمامی تجربیات ما در طول چند سال در موضوعات کاملا تجربی می باشد و شما برا گوش دادن به این فایل ها اطلاعاتی واقعی و کاملا جدید از دنیای گیاهان دارویی و سایر بخش های کشاورزی بدست خواهید آورد. برای خرید و دانلود این فایلها اینجا مراجعه کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

بالا